Vijesti

Članak, vijesti i aktuelnosti

DRUGA FUDBALSKA LIGA RS – ZAPAD: Đorđić obradovao navijače (FOTO)

U rastrganoj i nervoznoj fudbalskoj predstavi na startu prolećne sezone dobojski plavi osvojili su tri velika boda. Pobednik je rešen u prvom poluvremenu i to u 20. minutu kada se nakon kornera u šesnanestercu gostiju najbolje snašao Ognjen Đorđić i preciznim udarcem glavom savladao nemoćnog Kesića.

Imali su i gosti nekoliko prilika za izjednačenje i to u drugom poluvremenu ali odbrana domaćih uspešno je branila svoj gol. Rezervista Željezničara Popović u finišu susreta propustio je dve idealne prilike da poveća prednost tako da gosti mogu biti zadovoljni minimalnim porazom.

ŽELJEZNIČAR-BSK 1:0 (1:0)

Strelac: 1:0 Đorđić u 20. minutu. Stadion „15. april“. Gledalaca 300. Sudija: Igor Simić (Modriča) 7, Pomoćnici: Maksimović i Mišić(Modriča). Žuti kartoni: Lazić, Mitrović, Stjepanović, Mihajlović Đuričić (Željezničar), Šipovac, Dujaković, Banjac Todorović (BSK).

ŽELLEZNIČAR: Jaćimović 7, Šućur 7,5, Lazić 7, Đorđić 7,5, Mitrović 7, Stjepanović 7, (od 79. Janjić), St. Ilić 7,5, (od 88. Nikolić-) Mihajlović 7, Jovičić 7, (od 86. Popović-), Kvržić 8, Đuričić 7.

BSK: Kesić 7. Šipovac 7, Radaković 6,5, (od 85. Knežić-) Petrović 7, Lekić 6,5, Lazendić 7, Dujakvić 6,5, Banjac 6, Šakić 6, Mazalica 6,5, Memišević 6 (od 46.