Vijesti

Članak, vijesti i aktuelnosti

Dva gola za tri boda, i bjeg sa dna tabele

Na današnjoj utakmici viđen je dobar fudbal, bezbroj prilika i dva gola u mreži FK Pridjel, što je bilo dovoljno za bjeg sa poslednje pozicije na tabeli Regionalne lige Centar FS RS.
Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, iako smo vidjeli nekoliko sjajnih prilika sa obije strane, mreže su ipak ostale netaknute.
Na samom početku drugog poluvremena u 46′, najsnalažljiviji u šesnaestercu gostiju bio je Cvijetić i Željo je poveo sa 1:0.
Bez obzira na isključenje Jovice Lazića u 50′, naši igrači nisu posustali. Do izražaja je došla odlična fizička spremnost naših igrača, koji su redali svoje prilike pred golom FK Pridjel. U 92′ odlična lopta kapitena Mitrovića za brzog Bešlagića, koji se poput munje obrušio prema golu Pridjelu i postiže gol za konačnih 2:0.

Ovom prilikom želimo da se zahvalimo gostima na fer i korektnoj igri, a pogotovo navijačima koji su došli u velikom broju da #podržiŽelju!